Здоровий спосіб життя - запорука успіху


ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕНЮ СУЧАСНОГО ШКОЛЯРА

«МИ Є ТЕ, ЩО МИ ЇМО»

 

Учнями 11 класу у рамках  проєкту  були створені  відеоролики  «У війні між здоровою і шкідливою їжею» та «Мистецтво правильного харчування».

Усі ми знаємо, що їжа впливає не тільки на стан нашого фізичного здоров’я, але й на емоційний стан. Організму, який росте і навчається, необхідне збалансоване і правильне харчування. Воно є необхідною складовою здорового та довгого життя.

Правильне харчування – це вживання різноманітних продуктів. Які дають усі поживні речовини, необхідні для підтримання здоров’я. До цих речовин належить білок, вуглеводи, жири, вода, вітаміни та мінерали. Достатня кількість кожного з елементів забезпечує належне функціонування кожного з елементів усіх систем органів та збереже їх здоровий стан.

При правильному харчуванні важливо зосереджуватись на загальному раціоні, а не на окремих речовинах. Жоден окремий поживний елемент не зробить людину здоровою, тому потрібно дотримуватись різноманітного та комплексного харчування.

Раціональне вживання продуктів допоможе досягнути високої працездатності та активності протягом усього життя. Спершу слід  відмовитись від купівлі готових продуктів на користь свіжих овочів, м’яса та риби. Перероблені товари зазвичай містять шкідливі домішки, велику кількість солі та цукру. Фруктами, горіхами та сухофруктами варто замінити традиційне печиво та солодощі.

У процесі підготовки  презентаційних матеріалів ми дійшли висновку, що перехід на здорове харчування буде легшим і приємнішим, якщо ініціативу підтримає сім’я. Тоді у домі  менше буде з’являтися шкідливих продуктів, а збалансований раціон стане звичним і традиційним.
Учні  11 класу попри щільний графік навчання і крнсультацій знають, що здоровий дух у здоровому тілі. Тому знаходять час і для ранкової зарядки, і для заняття спортом вдома.
Здорові діти- здорова нація
На гостині у вчителя - методиста ЗОШ №6 , письменника, різьбяра і людини, яка виховала не одного відомого спортсмена ІВАНА СТЕПАНОВИЧА РАДЧЕНКА. 

РЕКОМЕНДУЮ


Готуємо  корисні страви
                    
Немає коментарів:

Дописати коментар

Опис досвіду